• |
ide | kryesore

Denoncimi i mësueses/ Po tentojnë të na mbajnë në punë më 7 korrik

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Deputeti demokrat Luçiano Boçi ka publikuar mesazhin e një mësuese nga qyteti i Fierit e cila shprehet se po tentojnë t’i mbajnë në punë në datë 7 Korrik në mënyrë që të mos marrin pjesë në protestë.


Boçi thekson se Rama e di mirë se çfarë domethënë protesta e 7 Korrikut pasi tmerri dhe paniku i saj janë të prekshëm.


Ai shton se joshja ndaj qytetarëve nuk mjafton dhe për penguar pjesëmarrjen e tyre në protestë tashmë ka nisur me bllokime dhe kërcënime.12 Comments

 1. Po ja nin bytha lageshtiren kurves 2 metroshe . O kurv luptoje nje here e mire e ke mbush kupen me kohe dhe po derdhet , tani eshte koha te te pritet koka o karakurve hajdute . Boll eshte boll oj karaputane mavi. Do te qime ropt ne 7 korrik .Nuk ka fund protesta po nuk ike ti .dhe jo vetem kaq por kjo histori do mbyllet kur ti dhe kurvat e kriminelet qe te vijne nga pas te burgoseni te gjithe . Eshte koha qe per fatet e tyre te vendosin vete shqiptret

  1. I paemër 03/07/2022 te 15:01 – eshte mire te shikosh nje mjek psikiater sa me shpejt qe te jete e mundur. Mos haro te pish ilacet dhe mos mendo shume per Shqiperine

 2. Lexoni salibanet.
  U eshte hapur vryma e bythes.
  Kujtojn se do vin ne pushtet ne 7 korrik.
  Ne date 8. Prap avazin, ta shikoni se cfar do ju bejm ne demostraten e rradhes.
  Jeni merjan.

  1. 18:52
   Hapja e vrimave eshte eksluzivitet i mavive,askush tjeter nuk konkuron ata ne kete pike!
   Ju dridhuni tani se e meritoni,mbaroi tallavaja juaj!

 3. O injorant po ky lucjano boci esht vetem nje mashtrures nje shpifes i cili vetem hedh bald dhe helmon qytetaret ky mostra qe i thoshte studenteve antarsohuni tek pd me jepjni 100 milek te vjetra dhe me siguroni 100 vota per partin demokratike dhe kur te votoni votoni partin demokratike dhe bejini nje foto votes dhe ma dergoni pastaji do me keni nje mik ne universitet ni ky i pa fytyri lucjano boci edhe ata qe ky mostra i ka ndihmuar i ka gjvadur nje her mir e mir nga leket pastaji i ka ndihmuar ky plera vajti dhe goditi me grushta bizsmenin dhe i vodhi dhe telefonin dhe esht turp ta quash kete njeri te ndyre petagog ky esht vetem nje mashtrues genjeshtar shpifes sajues rrugaç lekist i pa fytyre dhe nje moster

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *