• |
ide | kryesore

Dibër/ Gruaja tenton vetëvrasje pasi e rrahu burri, arrestohet 43-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tragjedi është parandaluar ditën e sotme në Dibër, ku një grua ka tentuar të vrasë veten duke pirë lëndë helmuese.


Sipas policisë, gruaja ka qenë në gjendje të renduar psikologjike pasi bashkëshorti e ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht, dhe për këtë arsye ajo ka tentuar t’i japë fund jetës.


Ndërsa gruaja është dërguar në spital, policia ka arrestuar 43-vjeçarin me inicialet B.M.

1 Comment

  1. mesoni syleshe para se me u martu

    Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist
    by A B Jamieson (Author)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.