• |
ide | kryesore

Sherr me sende të forta në Tiranë, 2 të rinj përfundojnë në spital

-Instant, Lajme, Të fundit

Një sherr me sende të forta ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm (3 korrik) në Tiranë, mes disa personave.


Policia bën  me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Frederik Shiroka.”


Si pasojë e konfliktit kanë mbetur të lënduar dy të rinj, M. B., 26 vjeç, dhe E. A., 32 vjeç, të cilët janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Shtetasi E. A. pasi ka marrë ndihmën mjekësore është larguar nga spitali, ndërsa shtetasi M. B., ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të përfshirë në konflikt.

1 Comment

  1. psikopatia ne veprim
    Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist
    by A B Jamieson (Author)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.