• |
ide | kryesore

Travis Barker flet pas shtrimit në spital

-Instant, Paparazzi, Slider

Travis Barker ka konfirmuar lajmet se “pankreatiti kërcënues për jetën” luajti një rol në shtrimin e tij të fundit në spital.


“Unë hyra për një endoskopi të hënën dhe ndihesha mirë. Por pas darkës, pata dhimbje torturuese dhe që atëherë jam shtruar në spital,” zbuloi ai përmes Instagram Stories të shtunën.


Travis vazhdoi duke thënë se kishte hequr një “polip të vogël” në një “zonë shumë të ndjeshme që zakonisht trajtohet nga specialistë, gjë që rezultoi në pankreatit të rëndë kërcënues për jetën.”

“Jam shumë shumë mirënjohës që me trajtim intensiv aktualisht jam shumë më mirë”, përfundoi ai.

Kourtney Kardashian ndau gjithashtu një deklaratë për problemet shëndetësore të bashkëshortit të saj.

“Travis dhe unë shkuam për një endoskopi rutinë së bashku dhe ai përfundoi me pankreatit të rëndë, kërcënues për jetën.”

Ajo vazhdoi, “Unë jam shumë mirënjohëse për specialistët, mjekët dhe infermierët tanë në Cedars Sinai për kujdesin kaq të mrekullueshëm për mua dhe burrin tim gjatë qëndrimit tonë.”

Siç është raportuar më parë nga Page Six, bateristi i Blink-182 u dërgua fillimisht në Spitalin dhe Qendrën Mjekësore West Hills të martën përpara se të transportohej në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Anxhelos për kujdes shtesë.

Disa anëtarë të familjes muzikantit kanë reaguar pas shtrimit të tij në spital, përfshirë vajzën Alabama, 16 vjeç, e cila i mbajti ndjekësit e saj në rrjetet sociale të përditësuar për gjendjen e Barkerit me një video nga dhoma e tij./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.