• |
ide | kryesore

U dhunua nga i shoqi dhe tentoi t’i japë fund jetës, arrestohet 43-vjeçari në Dibër

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 43-vjeçar nga Dibra ka rënë në prangat e policisë pasi ka ushtruar dhunë psikologjikë dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij. Bashkëshortja e tij, pas dhunës, ka tentuar t’i japë fund jetës duke konsumuar lëndë helmuese.


Ushtroi dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij, vihet në pranga 43-vjeçari.


Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit B. M., 43 vjeç, banues në Dibër.

 

Ky shtetas ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij dhe si pasojë kjo e fundit ka tentuar vetëvrasjen duke konsumuar lëndë helmuese.

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme”, njofton policia.

1 Comment

  1. lexoni moj te trasha para se te martoheni

    Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist
    by A B Jamieson (Author)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.