• |
ide | kryesore

Denoncimi i Berishës: 95-vjeçari me 30 milionë dollarë kushëri i Gjiknurit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sali Berisha deklaroi se i moshuari, Thanas Çani, me 30 mln euro pasuri nga inceneratorët, është kushëri me Sekretarin e Përgjithshëm të PS, Damian Gjiknuri.


Lexo më tej: Inceneratorët/ Ky është çifti i 95-vjeçarëve që kanë kompani me vlerë 30 milionë dollarë (FOTO) 


Lexo më tej: 90-vjeçarja tregon si u mashtrua nga inceneratorët: Erdhën dy djem, më thanë firmos këtu 

Berisha ngriti shqetësimin se pas zbulimit të detajeve të reja të këtij skandali, jeta e dëshmitarëve është në rrezik.

Shefi i opozitës përcolli një mesazh të fortë për Edi Ramën.

“Ky zotëria që ka 30 mln euro thuhet se është kushëri i Damian Gjiknurit. Atë duhet ta mbrojnë nga Gjiknuri tashmë. Edhe zonja, kanë shkuar televizionet dhe nuk e kanë gjetur. E paralajmëroj Edi Ramën se gjëja më e vogël t’u ndodhë këtyre dy të moshuarve, do përgjigjet personalisht. Të mos mendojë se duke zhdukur dëshmitarët mund të zhdukë gjurmë të krimit të tij të tmerrshëm. Janë të faktuara, prano gjyqin e shoqërisë shqiptare.” – u shpreh Berisha në një intervistë për emisionin “Çim Peka Live”. ©Lapsi.al 

Lexo më tej: Superskandali/ Zbulohet skema si ka vjedhur qeveria me inceneratorin e Tiranës 


12 Comments

 1. Ue ue ueeeeeeeee … keta hajdutet mavi qenkan te papam .
  revolucion ndaj sektit hajdut mavi dhe Burg burg burg burg per te gjitha kurvat drejtuese te saj .

  1. Ky plehu greko-llacifac, i biri i Liries (autoshkolla/ *arrthyesja e shkolles “Skenderbej”) nga Shpati i Elbasanit, ne 2015, “cunat e Tahirit” i vodhen 15 thase me € (rreth 10 milion) qe i kishte fshehur tek shtepia e te semes Lirie, afer gjimnazit Partizani. Pastaj ky pederasti qe ka zene dashnore, parate e vjedhura i fsheh tet apartamenti i dashnores ne krah te MEPJ, me urdher te Ditzi Bushatit, i ishte vene detyre gardistit te postbllokut te ministrise qe te ruante edhe apartamentin e dashnores se lgbt Gjiknuri. Baxhella e pedos i puth kembet e palara guruse indian ose Xim Kulufit, ky plehu eshte edhe koka e masonerise ne Shqiperi…..per momentin KAQ!

 2. Duke shmangur vendimin për gjykimin e Salianjit, ai kërkon t’u thotë mbështetësve të vet, se kush është me të është i paprekshëm, dhe të gjithë do mendojnë se një gjykatë që nuk ka këllqe të ndëshkojë Salianjin, si do ketë këllqe të ndëshkojë Saliun.

  Provat janë sheshit. Ka 24 orë që riprodhohen pa asnjë drojë prej Sali Berishës. SHBA ka tridhjetë vjet që i ka identifikuar këto sjellje.Krimineli salih qe ka vrare e therur njerez ne shqiperi,i thote rames se do pergjigjesh personalisht,shko ne gjykate po ke bythe o shpifes me vendim gjykate i denuar me gjobe

 3. Maloko, cuni jot zeni koklopa si i beri miliona lek? Pa he me dohu pak, cecen muti te qifsha maloken 24 vrrza, baxhell burr

  1. I madhi Berisha:Po e shkatërove sektin mavi ,do mbetesh në histori si njeriu më i madh dhe babai i kombit shqiptar .

 4. Si guxojne patronazhistet te komentojne kur jane zhytyr ne m..?
  I rente ne koke gjithe mallkimi i popullit,se perveç sektit kriminal ne pushtet,kjo shpure shushunjash eshte direkt pergjegjese,prandaj duhet ta dine se per cdo fjale qe nxjerrin,aq mallkime marrin.
  Prandaj te struken ne vrimat e tyre te ndyra dhe te luten qe vala e urrejtjes ti kurseje,perndryshe i befte mire shpagimi.

 5. Sala….. Thuhet se eshte kushuriri i gjiknurit.
  Nje jet keshtu ka bere politik.
  Futja kot,, se mo marim ndonje vote.

 6. Po mire kane gjetur individ dhe kane krijuar subjekte fallco, qe une mendoj se ketu jane perzier dhe oligarke, po Thesari qe xhiron parate mbi c’fare dokumenta ligjore i kalon leket. Koka e kesaj pune eshte ne Qeveri. Qeveria eshte sherbetore e Oligarkeve. Shikoni se c’fare beri Qeveria, u nderpreu pensionisteve 3.000 lekshin e kompensimit, se nuk ka leke. Tani bindem qe nuk kemi pare gje akoma.

 7. Ky plehu greko-llacifac, i biri i Liries (autoshkolla/ *arrthyesja e shkolles “Skenderbej”) nga Shpati i Elbasanit, ne 2015, “cunat e Tahirit” i vodhen 15 thase me € (rreth 10 milion) qe i kishte fshehur tek shtepia e te semes Lirie, afer gjimnazit Partizani. Pastaj ky pederasti qe ka zene dashnore, parate e vjedhura i fsheh tet apartamenti i dashnores ne krah te MEPJ, me urdher te Ditzi Bushatit, i ishte vene detyre gardistit te postbllokut te ministrise qe te ruante edhe apartamentin e dashnores se lgbt Gjiknuri. Baxhella e pedos i puth kembet e palara guruse indian ose Xim Kulufit, ky plehu eshte edhe koka e masonerise ne Shqiperi…..per momentin KAQ!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.