• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë zjarri në Radhimë të Vlorës, dyshohet për një të plagosur

-Instant, Lajme, Të fundit

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mesditë në Radhimë të Vlorës.


Sipas informacioneve paraprake dyshohet për një të plagosut.


Ndërkohë mësohet se policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes.


2 Comments

  1. Mirelaaaaaaaaaaaaaa ! Plasi serish pushka per plazhin.
    Mirela eshte nje mesuese frengjishtjeje qe drejton Ministrine e Turizmit. E vetmja lidhje qe ajo ka me turizmin eshte fakti qe ka punuar si perkthyese per incizimet qe bente sigurimi i shtetit kur pergjonte turistet e huaj qe vinin ne hotel Dajti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.