• |
ide | kryesore

Denoncimi i Berishës: Nafta në Shqipëri po shitet më shtrenjtë se në Gjermani (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
çmimet

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha dënuar rritjen e çmimit të naftës nga bordi i Edi Ramës.


Berisha shkruan në Facebook se nafta sot u rrit në 252 lekë për litër ose 2.11 euro, çmim ky më i shtrenjtë edhe se në Gjermani ku 1 litër naftë sot kushton 188.9 euro.


ImageÇmimi i naftës në Gjermani 188.9 euro

Nafta në Shqipëri u shit sot 22 cent më shtrenjtë se në Gjermani.
Image

Çmimi i naftës në bursë është në rënie

Postimi
Vazhdon vjedhja e qytetarëve nga bordet komuniste të Edvinit!
Çmimi i naftës në bursë ra sot me 8 dollarë, kurse bordi i Ramës sot rriti çmimin në 252 lek apo 2,11 euro kundrejt 188.9 € që u shit sot në Gjermani. Pra, sot nafta në Shqipëri u shit 22 cent më shtrenjtë se në Gjermani.
Vjedhje e turpshme! #sb 


5 Comments

 1. Pse mos shtrenjtohet,paguan ky debil milet.
  Vetem mavite te jene mire,te kapardisen me jete luksi ish morracaket pa ne do bejme si do bejme,jemi mesuar,kurrizit i kemi vene samar dhe mban ai.
  Te ishin ca te hajrit,hajde ma,po te talle sumen spiroleshi,akademia e çobaneve (bushtrave),bela çao,tao palla me shoke,kjo nuk ka ku te rrije.
  Se çpresim akoma,nuk e di dhe nuk do e kuptoj kurre,si ka mundesi qe ky popull eshte kaq matuf.

 2. Ky berisha shume burre i squt.
  E meriton te behet kryeminister nje her ne jeten e tij.
  Besoj se nje dit do te behet. Dhe do ham me luge floriri. Dhe cdo gje do shkoj vaj.

 3. Po ngele duke genjyer more njeri i maleve apo malok si i thone .Po qe ne france eshte 2,82 euro litri edhe ketu vjedhin ?

  1. O ti i fushes,merru me punet e tua,ato punet qe bejne njerzit e fushes,dhe paguaj me qejf çmimin.
   Vetem se b.lepirja nuk quhet tamam pune,dhe si te thuash nuk te ben “burre”.
   Na duhen burrat e maleve tani,jo ju te padeshifruarit e fushes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.