• |
ide | kryesore

Shkodër/ Ngacmonte seksualisht vajza të mitura, arrestohet 65-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 65-vjeçar është arrestuar nga policia e Shkodrës pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht disa të mitura.


Në pranga është vendosur shtetasi me iniciale V.H. banues në fshatin Oblikë.


Ai dyshohet se ka ngacmuar disa vajza të mitura në vende dhe kohë të ndryshme.

Detaje nga policia: 

Bashkëpunimi me median vë në pranga një shtetas, për ngacmim seksual.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Shkodër arrestuan në flagrancë shtetasin V. H., 65 vjeç, banues në fshatin Oblikë , Shkodër, për veprën penale “Ngacmimi seksual”.

Në kohë e vende të ndryshme, në mënyrë të vazhdueshme ka ngacmuar seksualisht disa shtetase kryesisht të mitura.

Për arrestimin e këtij shtetasi është bashkëpunuar me stafin e emisionit “Fiks Fare”.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *