• |
ide | kryesore

(VIDEO) Përmbytet shëtitorja e Sarandës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pak reshje shiu kanë bërë që shëtitorja e Sarandës të përmbytet nga uji.


Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme.


Në video duken qartë trotuaret e përmbytura, çfarë e ka bërë shumë të vështirë dhe qarkullimin e qytetarëve.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.