• |
ide | kryesore

(FOTO) Deputetët kritikë të Berishës i bashkohen protestës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Protestës së opozitës, të thirrur nga kryedemokrati Sali Berisha, i janë bashkuar edhe deputetë kritikë ndaj tij.


Siç shihen në fotot e shkrepura deri tani, mes turmës së protestuesve janë edhe deputetët Grida Duma, Dashnor Sula si dhe Dhurata Çupi.


Deputët e mësipërm janë treguar kritikë ndaj Berishës, por sot ata kanë dalë në shesh duke iu bindur kështu thirrjes së Berishës, për të protestuar kundër Edi Ramës dhe qeverisë së tij.


2 Comments

  1. shkodranët kanë kuptuar se kjo protestë është vetëm për interesin personal të Sali Berishës dhe të asnjë shqiptari tjetër.

    Koha e mashtrimeve me furgonë dhe autobusë, të mbushur me militantë dhe administratë ka përfunduar, shqiptarët dhe shkodranët e dinë mirë këtë fakt pasi e kanë vuajtur në kurrizin e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.