• |
ide | kryesore

Protesta, Berisha mbërrin në selinë e PD

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike, pak minuta para nisjes së protestës. I pritur nga shumë mbështetës dhe militantë të PD-së, ai ka hyrë në ambientet e selisë blu.bSali Berisha është pritur me brohoritje dhe ovacion nga mbështetësit.


Më pas Berisha pritet që t’i bashkohet protestuesve në bulevardin Dëshmorët e Kombit.


Ndërkohë në selinë e PD kanë nisur të grumbullohen edhe simpatizantët e opozitës, që po presin të dalin në shesh së bashku me kryetarin e PD, Sali Berisha për t’iu drejtuar godinës së Kryeministrisë.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.