• |
ide | kryesore

Rrëzohet aksidentalisht në Bjeshkët e Fushës së Lugjeve, humb jetën 55-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 55-vjeçar në Mirditë ka humbur jetën.


Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në mënyrë aksidentale, pasi 55-vjeçari Nikolin Gega, është rrëzuar aksidentalisht në vendin e quajtur ‘Bjeshkët e e Fushës së Lugjeve”, dhe për pasojë ka humbur jetën.


Sakaq vazhdojnë veprimet hetimore për sqarimin e plotë të ngjarjes.

“Në Mirditë, në njësinë administrative Orosh, në vendin e quajtur “Bjeshkët e Fushës së Lugjeve”, është rrëzuar aksidentalisht shtetasi N. G., 55 vjeç, banues në Tiranë, i cili për për pasojë ka ndërruar jetë. Vazhdojnë veprimet hetimore për sqarimin e plotë të ngjarjes”, njofton policia.

 

 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.