• |
ide | kryesore

PD shpërndan pamjet me dron: Ja sa qytetarë protestuan sot kundër Ramës (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha mblodhi qytetarët para kryeministrisë këtë të enjte për të protestuar kundër qeverisë së Edi Ramës e cila po vjedh çdo ditë.


Një mesazh i fortë ishte ai i kryetarit të PD Sali Berisha, i cili i tha Ramës se e ka armik, pasi ky i fundit, po shpopullon vendin dhe po iu mbyll gojën njerëzve, ndërsa nga ana tjetër Berisha tha se do të luftojë për lirinë.


Lexo më tej: Berisha rikthen PD në protestë, mesazhi për Ramën: Ne jemi armiq! 

Protesta ishte masive, qytetarët mbushën bulevardin. Ndiqni pamjet që shpërndau PD-ja pas protestës.9 Comments

  1. Ne nuk ftojmë persona që janë objekt – dhe kjo nuk ka të bëjë vetëm me personin në fjalë – por ne nuk ftojmë persona që janë objekt i një situate të veçantë përkundrejt Shteteve të Bashkuara, domethënë, pa akses në territorin e SHBA” – tha ambasadorja.Eshte pamje me kamera ne kreher dhe filmimet jane naten me drita celularesh,piarin e altin goxhajt pinjolli i sigurimit te shtetit shume i dobet

  2. Keshtu eshte kur gjerat behen mediatike per ti dhene nje dore Sales. Trapat e lales kerkoni ne google dhe do shikoni qe Basha ka mbledhur edhe me shume. Dhe thone se shtypi nuk ka liri. Ka liri plot por per te genjyer. Le qe nuk ja vlen te merresh me numra se ka 30 vjet qe politika qe mashtron. Nuk ja ben syri derr ketij te gjatit se prape i fiton zgjedhjet.

  3. hihihihihi mezi u mblodhen 5000 maloke injorante dhe kokpalare dhe filluan duke vjedhur xhepat e njeri tjetrit Ptuuu rrac e ndyre

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *