• |
ide | kryesore

Kishte ardhur për pushime në Shqipëri, shtetasi gjerman zhduket në Orikum

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ka humbur një shtetas gjerman I cili kishte ardhur me pushime në Shqipëri. Gjermani po I kalonte pushimet në zonën e Orikumit.


Heren e fundit ka publikuar një video në Karaburun. Rreth orëve të para të mengjesit se bashku me qenin e tij ai është nisur nga Orikumi në drejtim të Karaburunit.


Ka qenë një qytetar shqiptar që ka sinjalizuar policinë. Në kërkim 73 vjecarit janë efktivë të policisë dhe zonave të mbrojtura.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.