• |
ide | kryesore

Video/ Juventus prezantoi Di Marian, gazetat thërrasin ‘gafë’ me flamurin: “Është i Uruguajit”

-Instant, Sport, Video

Ndërsa i gjithë ambjenti bardhezi është në qiellin e shtatë për ardhjet e Angel Di Maria dhe Paul Pogba, Juventus u mbrojt nga një sulm i pazakontë në mediat sociale. Për të shpallur firmën me Di Marian, në fakt, në një sekuencë të videos – jo tamam ajo më e mira – është shkëmbyer flamuri i Argjentinës me atë të Uruguait.Nga Amerika e Jugut, filloi menjëherë nënvizimi i gabimit, që i tillë nuk ishte ashtu si ka dashur të demostrojë Juventus, duke postuar foton e flamurit të përdorur për videon, që ishte ai i Argjentinës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.