• |
ide | kryesore

VIDEO/ Polici shkon ta gjobisë, por përballë i del shefi …fik kamerën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Mediat amerikane kanë publikuar pamjet e një efektivi të policisë së Louisianas që shkon të gjobisë një automjet, por përpara i del shefi i tij.


Videoja është filmuar nga kamera e makinës së policisë, e cila gjithashtu tregon efektivin që kur zbulon se ka të bëjë me shefin e tij, fik dhe kamerën e trupit për të mos filmuar ngjarjen.


Dy efektivët shfaqen duke biseduar me njëri-tjetrin, por nuk kuptohet çfarë kanë thënë pasi filmimi është pa zë. Koloneli Lamar Davis, shefi i Policisë së Louisianas e pranoi ngjarjen dhe kërkoi falje për tejkalimin e shpejtësisë.


5 Comments

  1. E kush do qe ai polic ne bote qe do vepronte ndryshe,Eshte sa e drejte aq dhe morale.Policia e usa eshte brilante.Asnje polic nuk te ndalon pa nje arsye.Zoti e bekofte usa per kete shtet ligjor qe ka.

    1. Ca shtet ligjor ka usa o kar.? AMERIKA eshte shteti me policor fashist feudalist ne Bote. Po i lene nje pjese te vrasin dhe presin dje nje pjese i fusin me burg per nje fjale goje. Ameriken e ka mallkuar Zoti sepse eshte vendi i te gjitha poshtersive dhe degjenerimeve. Amerika eshte vatra e Djallit

  2. Gjoben nuk e pagoi rrobqiri i policuse se nherzve re thjeshte keta kriminela me uniforme ne Amerike ja u marrin Shpirtin

  3. Nuk fik kameren e trupit por mikrofonin qe ka ne trupi..kamera e makines nuk fiket. Mikrofoni ka opsionin qe te fiket si ta shofi te arsyeshme polici.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.