• |
ide | kryesore

Durrës, mbytet një adoleshent, shpëtohen dy të mitur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e ‘Bisht Pallës’ në Durrës. Një 19-vjeçar dyshohet se është mbytur në det, ndërsa janë shpëtuar dy djem 15-vjeçar. Dy 15 vjeçaret janë nxjerrë nga uji dhe janë dërguar në spital. Aktualisht po punohet për të gjetur 19-vjeçarin, i cili dyshohet se është mbytur. 19-vjeçari ka hyrë në det për të shpëtuar dy më të vegjlit. Dy prej të përfshirëve në këtë situatë janë vëllezër.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.