• |
ide | kryesore

Pamjet e rralla/ Gjatë ndeshjes Këln – Milan lojtarët kishin kamera në trup

-Instant, Arkiva, F1, Sport

Gjatë ndeshjes Këln-Milan, disa lojtarë të skuadrës gjermane kishin veshur një “bodycam” të veçantë të aplikuar për herë të parë në fanellat e tyre.


Nga kjo inicitivë e veçantë dhe që u aplikua për herë të parë, shikuesit kishin një këndvështrim krejtësisht të ri për disa ngjarje në fushë.


Në adresën e Sportitalia në Twitter që ka ekskluzivisht të gjitha miqësoreve verore të Milanit këtë verë janë publikuar pamje të këtyre kamerave gjatë ndeshjes duke përfshirë edhe golin e parë të Giroud. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.