• |
ide | kryesore

“Stresi” publikon bisedën e fundit me Brilant Martinajn në WhatsApp

Arkiva

Reperi Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit “Stresi” ka qenë mik 2 prej viktimave të atentatit të kësaj të diele në Fushë Krujë.


Në rrjetet sociale Stresi është parë të publikojë video me Brilant Martinajn, por edhe me Diklen Vatën.


Këngëtari ka publikuar mbrëmjen e së dielës në Instastory bisedën e fundit me Brilantin, ku ky i fundit i shpreh dashurinë, duke e konsideruar si vëlla.

“Zemra vëllait krejt botën ma përmbyse”, – ka shkruar reperi mbi mesazhet e viktimës. ©LAPSI.al


5 Comments

 1. I paska sjell ters ajo thyerja pasqyres.

  Nderkohe nga video kuptohet qe i ndjeri paska patur dhe nje restorant me emrin e tij ne Patok.

  Te gjitha keto publikohen pa kurrfare shqetesimi publikisht por strukturat e shtetit qe nderkohe e kerkonin dhe per vrasje, nuk e gjenin dot.

  Ah kuplara kuplara.

  1. Ky jevgu nga Tropoja Stres-Bythqiri i spiunon shokët sa tek policia dhe tek rivalët.suksese në jetë rrota kari që i besoni këtij bythqiri lulishtesh.

 2. Ej po ca i jepni keto lajme, jo stresi jo boksioeri jo nai tjeter, keto duhen lene ne harrese, ne erresire, si nuk ekzistojne, asnji fjale per keto, edhe jo dedikime me publik, a jeni ne terezi apo jo ca medie jeni ju, smund te lartesohen kriminelat e vrasesesit.

 3. Ky sharlatan qe debilat e quajne artist duhet te zhduket nga skena!!

  Shume mire qe te vriten e tehane koken e njeri tjetrit!! Te qerohen ca plehra. Nga 3 e me shume cdo jave qe te shpetoje shqiperia

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.