• |
ide | kryesore

Travis Barker rikthehet në skenë pas shtrimit në spital

-Instant, Paparazzi, Slider

Travis Barker bëri rikthimin e tij në skenë gjatë koncertit të Machine Gun Kelly në Los Angeles.


Bateristi i Blink-182, 46 vjeç, bëri një paraqitje befasuese në mes të shfaqjes “Mainstream Sellout Tour” të MGK,  për të interpretuar këngën kryesore nga “Tickets to My Downfall” dhe “Bloody Valentine”. Performanca shënoi për herë të parë paraqitjen e tij publike që nga shtrimi në spital me pankreatit në fund të muajit të kaluar.


“Ka një person me të cilin u rrita me të cilin u miqësova dhe ai besoi në mua. Travis Barker i LA, bëni pak zhurmë për të sonte”,tha MGK ndërsa Barker doli duke duartrokitur nga turma.

Bashkëshortja e tij Kourtney Kardashian, ishte aty për të ofruar mbështetjen e saj së bashku me të fejuarën e MGK, Megan Fox. Reperi  i “Papercuts” ia kushtoi këngën e tij të fundit, “Twin Flame”, aktores duke i thënë turmës: “Kjo këngë është për zonjën time”.

Willow dhe Avril Lavigne, e cila hapi shfaqjen, gjithashtu u kthyen në skenë më vonë në mbrëmje për të performuar  “Emo Girl” dhe “Bois Lie”, me MGK, ndërsa Halsey dhe Blackbear iu bashkuan atij për “Forget Me Too” dhe ” Make Up Sex.”

Të ftuar të tjerë të famshëm të pranishëm përfshinin djalin 18-vjeçar të Barker, Landon Barker, së bashku me yllin e TikTok, Addison Rae dhe të dashurin e saj muzikant Omer Fedi, të cilët të gjithë e ndoqën shfaqjen nga një zonë VIP e lokalit.

Turneu “Mainstream Sellout” i Machine Gun Kelly vazhdon të premten në T-Mobile Arena në Las Vegas dhe përfundon në AFAS Live të Amsterdamit më 12 tetor./Lapsi.al

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.