• |
ide | kryesore

Vrasja në Fushë Krujë/ Policia jep 3 milionë lekë kush ka informacione për autorët

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e shtetit vendos shpërblim për ata që japin informacione për kapjen e autorëve të atentatit që u mori jetën 3 personave mesditën e së dielës në Fushë Krujë.


“Policia e Shtetit ka vënë menjëherë në dispozicion për çdo informacion të vlefshëm që do çojë në zbardhjen e ngjarjes, 3 milionë lekë të rinj.


Cilido që ka informacion të vlefshëm ta dërgojë në numrin e telefonit 069 41 10 853, i cili ka të disponueshëm edhe aplikacionin WhatsApp, duke ju garantuar anonimat të plotë dhe të sigurt” – thuhet në një njoftim të policisë së shtetit.

Vendimi vjen pas një takimi që kreu i policisë së Shtetit, Gledis Nano pati me drejtorët e policisë së Durrësit, Tiranës dhe të Departamentit të Policisë Kriminale. ©LAPSI.al


5 Comments

    1. Po per Stela Gugallen dhe Klodian Zoton sa eshte shperblimi ???

  1. Vrasesi eshte Salih Dordoleci Te vraret ishin ish shoke te djalit tij dhe Saliu ka zakon qe i zhduk bashkepuntoret

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.