• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, makina kthehet përmbys

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident i dyfishtë ka ndodhur në autostradën Tiranë- Durrës, ku dy makina janë përplasur së bashku dhe njëra prej tyre është kthyer përmbys.


Si pasojë e këtij aksidenti janë krijuar vështirësi në qarkullim duke sjellë një trafik të rënduar.


Momentalishht nuk dihet nëse ka apo jo të lënduar. Policia ka mbërritur në vendngjarje ku po heton për rrethanat e aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.