• |
ide | kryesore

Grabitet një dyqan celularësh në Durrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një dyqan celularësh është grabitur në Durrës. Policia bën me dije se është shpallur në kërkim një 28-vjeçar nga Shijaku, me iniciale Sh.Z.


Mësohet se ai është futur në dyqanin e një kompanie celulare dhe i ka marrë me forcë shitëses, 45.000 lekë.


Ndërkohë, po punohet për kapjen e tij.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *