• |
ide | kryesore

Berisha tallet me foton e Ramës i ulur në shkallët e Brukselit

-Instant, Arkiva, Pikante

Kryeministri Rama publikoi një fotografi i ulur në shkallët e Qendrës së Brukselit, ku shkruante: “Photo of the day” (Foto e ditës).


Por, kryetari i PD-së, Sali Berisha ka ndërhyrë me photoshop, duke i vendosur një bimë kanabisi në dorën e tij.


“Me bimen e zemres!”, ka shkruar Berisha. ©LAPSI.al

3 Comments

 1. Peshendetje Bace,
  mendoj se duhet me ju gezue kesaj Dite te bukur qe kurorezoi punen e mundin e pozites e opozites ne perpjekjet e perbashkete gjate ketyre 30- Vjeteve per realizimin e Endres se madhe Shqiptare per te qendruar brenda Oborrit te Keshtjelles – EU.

  Por mendoj se puna per te ngjitur ato shkalle e per te hapur Deren e nderteses do te jete shume e madhe dhe kete nuk e arrin dot askush vetem.

  Me i bukur do te ishte Fotomontazhi nese ajo bime do te ishte nje tufe e madhe gjithe Lulekuqe por nga ato me te mirat qe e bejne Bohcen te madhe por te madhe fare………
  Ajo Tufe Lulekuqesh do te gezonte shume me teper Biofansa ne Europe. Ne Viziten e ardhshme (nese do te kete nje te tille) do ta prisnin Mavrine miqte e tij me krahehapur e syte mberthyer tek duart e tij….

  Sidoqofte: Per Hajer!!

   1. Une e kuptoj germe per germe ate qe kam shkruar por per ju qe ju paska shkuar gjuha atje ku ju dhemb dhembi do t`iu rekomandoja me dashamiresi te lexoni tekste qe i pershtaten intelektit tuaj modest. Eshte si ilacet mund te jene te mira kur perdoren per semundjen per te cilen jane prodhuar por jo per te gjitha semundjet e tjera………… Budallallekut sì ka dale ilaci akoma.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.