• |
ide | kryesore

Detaje tronditëse nga masakra e Fushë Krujës/ Dikler Vata njoftoi familjen se po i ndiqnin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Detaje tronditëse dalin në dritë në lidhje me masakrën në Fushë-Krujë, ku mbetën të vrarë Brilant Martinaj, Dikler Vata, Besmir Hoxha.

News 24 raportoi se familjarët e Dikler Vatës, i mbetur i vrarë më masakrën e Fushë Krujës kanë deklaruar para hetuesve se tre djemtë që ishin në makinë kishin pikasur makinën e autorëve që i ndiqte një makinë nga persona të panjohur.

Vata ka marrë në telefon nënën dhe motrën dhe u ka thënë se dikush po i ndiqte. Vata mbeti i vrarë në tentativë për t’u arratisur nga vendi i ngjarjes, ndërsa u vra nga autorët jashtë mjetit.

Lexo më tej: Masakra e Fushë Krujës/ Si u ekzekutuan 3 të rinj në atentatin mafioz 


8 Comments

  1. hihihihihi O mami !Po na ndjekin! HIHIHI trimat marrin ne tel mamin ! a ju qifsha robt ku ti ken o plehra te ndyra kriminale

    1. po mamin e marrin te gjithe o rrote kari, se ne momentet e fundit apo ne momente rreziku automatikisht njeriu mendon per familjen dhe njerezit e afert.

  2. Po vrave ate fund do kesh. Eshte per te ardhur keq qe nje pjese e tyre mendojne se rruga e krimit dhe droges te ben te pasur kur perfundimi dihet

  3. Shqiperia te qifsha Palermon e viteve ’80. Derisa te han kokat e tyre ci qi ropt po porblemi eshte se keta jan problem per njerezit e thejsht. Ky e vrau policin per dritat e gjata, imagjino ai ishte polic dhe e hengri, po njerezit e thejsht. Fajin e kan dhe mediat qe i bejn heronj keta halabak. Eshte ber modeli i te fortit si model dominant per meshkujt e rinj shqiptar, dhe modeli ikurves si model dominant per fermat shqiptare. Shoqeri e semur.

    1. Me vjen shum keq per tragjedin ne fjale, keso skena ka shpesh ne shqiperi dhe ma gjer ku shqipetaret te rij humbin jeten, Eshte per tu quditur se si vjen konflikti pa pik aresye ose ma banale, Te vetmit jemi ne shqipetaret qe nuk durojm njani tjetrin, si popull per qudi…!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *