• |
ide | kryesore

Shkon të marrë gruan te familja e saj, 32-vjeçarin e rrahin vjehrri dhe kunetërit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje banale, por që ka pushtuar mediat dhe portalet e Kosovës.


Një 32-vjeçar nga Ferizaj kishte shkuar bashkë me babain e tij të marrte bashkëshorten e cila ndodhej për vizitë te familja e saj, por ai është rrahur nga familjarët e saj.


Mediat e Kosovës shkrujanë se në pranga janë vënë një 53-vjeçar dhe 2 djemtë e tij.

Sipas të njëjtave burime sapo ka mbërritur në shtëpinë e krushqve në fshatin Rogovë, 32-vjeçari u përfshi në një debat me miqtë e tij, për shkak ta disa mosmarrëveshjeve. ©LAPSI.al


2 Comments

    1. sa psikopeter mban Shqypnia!!!!
      Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist
      by A B Jamieson (Author)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *