• |
ide | kryesore

Kendall Jenner rikthehet me Devin Booker

-Instant, Paparazzi, Slider

Kendall Jenner thuhet se është rikthyer me Devin Booker pas thashethemeve për një pajtim.


“Ajo dhe Devin janë rikthyer bashkë”, i tha një burim E!News. “Ata i zgjidhën çështjet e tyre dhe vendosën se duan të ecin përpara dhe të jenë së bashku, vazhdoi burimi, duke shtuar se çifti kanë “kaluar shumë kohë së bashku” dhe madje kanë shkuar në në dasmën e shoqes së saj Lauren gjatë fundjavës në Napa”,


Dyshja u panë gjithashtu duke festuar Ditën e Pavarësisë së bashku në një festë në Hamptons.

ET raportoi më 22 qershor se Jenner dhe Booke i dhanë fund lidhjes së tyre dyvjeçare sepse ndjeheshin sikur nuk ishin në të njëjtën linjë.

Kendall është përfolur më parë për romancë dashurie me Blake Griffin, A$AP Rocky, Jordan Clarkson, Chandler Parsons dhe Harry Styles.Ajo ka qenë gjithmonë e fshehtë për jetën e saj të dashurisë, përveç dy takime me Anwar Hadid në qershor 2018 dhe shtator 2018./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.