• |
ide | kryesore

Publikohet traileri i serialit të The Weeknd dhe Lily Rose Depp

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi është publikuar traileri i serialit të The Weeknd dhe Lily Rose Depp,”The Idol” .


Krijuar nga vizionari i Euphoria, Sam Levinson, muzikanti dhe producent i tij Reza Fahim, drama e ardhshmedo të ndjekë një yll pop në rritje ( Depp) e cila lidhet me një guru (The Weeknd). Së shpejti ajo mëson se guruja ka një rol shumë më të errët në industrinë e muzikës.


Pamja e parë e trailerit fokusohet kryesisht në pamjet e festave të Hollivudit, tabaka të pafundme me kokainë dhe joshje. Personazhi kryesor i Depp-it shihet duke filmuar një video muzikore përpara se ajo të përfundojë më vonë në një ballkon pallati, duke parë rojet me armë poshtë.

Në prill, HBO njoftoi  The Idol, i cili fillimisht uparaqit si një serial me gjashtë episode.

“Ekipi krijues i Idol vazhdon të ndërtojë, përsosë dhe evoluojë vizionin e tyre për shfaqjen” tha një zëdhënëse e HBO për Deadline.

“Produksioni do të rregullojë kastin dhe ekipin e tij në përputhje me rrethanat për t’i shërbyer më së miri kësaj qasjeje të re në serial,” vazhdoi zëdhënësi. “Ne presim të ndajmë më shumë informacion së shpejti.”

Nuk ka ende asnjë informacionnëse HBO ka zgjeruar numrin e episodeve të The Idol ose datën e publikimit. /Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.