• |
ide | kryesore

Rama fiksohet me kostumin/ Nuk e heq gjithë ditën (FOTO)

-Instant, Arkiva, Pikante

Kryeministri Edi Rama pati një ditë të ngjeshur me takime publike këtë të mërkurë.


E nisi herët rreth orës 8.30 të mëngjesit me një ceremoni të ngritjes së flamurit të BE-së në ambientet e jashtme të kryeministrisë.


Shkoi më pas në ceremoninë e përurimit të një libri për ambasadorët të gazetarit Roland Qafoku.

U shfaq në orën 18.00 me krerët e zgjedhur të PS-së në rrethe ku mbajti edhe një fjalë të gjatë.

Më pas në ERTV u shfaq në një takim me përfaqësues të Kosovës.

Ajo që ra në sy ishte se gjatë gjithë takimeve nuk e ndryshoi kostumin ngjyrë qumështi me kollaren e kuqe.

Mundet që ndonjë prej takimeve të ketë ndodhur në një tjetër orar nga ai i publikimit në RTV, por këtë nuk kemi si ta dimë.

Rama thotë se veshjet e tij i stilon vetë, por mesa duket ky kostum i ka hyrë shumë në zemër. ©LAPSI.al


2 Comments

  1. Pasanikja linda me paret e pensionisteve te varfer na neveriti sot kur e pame🤮😃🤮 thotë:

    Linda me floket me rrypa jeshile dukesh si droguar fytyre idiote dhe e trashur me nje fjale dukesh si pleher e bardhe🤑🤑

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.