• |
ide | kryesore

(VIDEO) Shihni si Lulzim Basha udhëzon Enkelejd Alibeajn të marrë fjalën në Kuvend

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-kryedemokrati Lulzim Basha ka qenë i pranishëm ditën e sotme në seancën e fundit parlamentare për këtë sesion.


Në videon e siguruar nga Panorama, duket Basha teksa i jep udhëzime Enkelejd Alibeajt teksa qëndron i ulur pas tij.


Lexo më tej: Deputetët e PD kërkojnë distancim nga Basha. Në krah të ish-kryetarit vetëm Alibeaj dhe Bardhi 

Menjëherë pas debatit me Lindita Nikollën, Alibeaj u konsultua me Bashën dhe menjëherë kërkoi fjalën për procedurë.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.