• |
ide | kryesore

Vidhen lekët brenda Kishës në Korçë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një Kishë ka rënë pre e vjedhjes mëngjesin e sotëm në Korçë.


“Mëngjesin e sotëm, jemi njoftuar se në hyrje të parkut “Rinia”, në Korçë, është vjedhur një sasi lekësh, në ambientet e brendshme të një objekti kulti (kishë)”, informon policia.


Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve, si edhe për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.