• |
ide | kryesore

Zhduket 5-vjecari në Tiranë, familjarët bëjnë thirrje për ndihmë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një i mitur pasditen e sotme është denoncuar si i zhdukur nga familjarët. 5-vjeçari nga Tirana që shihni në foton e mëposhtme, me Alion Lika, rreth orës 18:00 ka humbur rrugën.


Kanë qenë familjarët, por për një moment u ka humbur nga sytë dhe është zhdukur. Ata të cilët menjëherë janë drejtuar në polici si dhe kanë kërkuar ndihmën e mediave për gjetjen e të miturit. Herën e fundit është parë në rrugën “Sadik Petrela” në Tiranë.


Familjarët kanë vënë në dispozicion numrin e kontaktit: 0675508070. Nëse e shihni të miturin, ndalojeni dhe njoftoni menjëherë familjarët e tij, ose Policinë e Shtetit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.