• |
ide | kryesore

FOTO/ Mesazhi i koduar i Berishës për “perëndimin” pas shpalljes non grata

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Faqja zyrtare në Facebook e kryetarit të Partisë Demokratike Sali Berisha nuk ka qenë më e heshtur se sa kjo e premte.


Përgjithësisht Berisha nuk resht gjatë gjithë ditës të publikojë denoncime të qytetarëve, deklarata dhe njoftim.


I vetmi publikim gjatë gjithë ditës ishte deklarata që ai bëri në mesditë për shpalljen “non grata” nga Britania e Madhe.

Në mbrëmje ish-kryeministri bëri një postim surprizë duke nxjerrë një foto në bregdet ku shfaqej perëndimi i diellit.

“Perëndim i bukur. Fundjavë të mbarë miq!” – është mesazhi i koduar që bën Berisha pasi lë të paqartë nëse ky është edhe një mesazh për vendet në perëndim. ©LAPSI.al


15 Comments

 1. Naten e mire sale.
  Shiko endrra me kryeminster. Dhe kur te zgjohesh neser. Pervishi menget, dhe tregoju vendin revizionistave kapitalist.
  Se eshte e qart qe rreziku anglo-amerikan eshte shtuar.
  Po ti si nje lider gjigand do ua tregosh vendin.

  1. Do ti shkerdheje fare, pasi nuk u eci.me te paren tani na dalin.me te dyten. Tabi i ka.mbetur Zelandes se rebta beje se ndoshta ka bere krime dhe atje. Po Mr. 200 milionishi sipas OSBEs para ca vitesh pse eshte trullosur fare?

 2. Kurva me xhakete roze bir i babekurvit te tij perdhunues dhe shtrigat e tjera te haremit niper e mbesa bolshevikesh perpiqen t’a mbulojne dielli me shoshe .!!!!
  Sado qe jeni bere te gjitha bashke me sorra bler gay e tjera bushtrra….
  Ne fund koqet do t’i pirdhni Dr. Berishes.
  Bastarde pjelle gonorreje bolshevike.

 3. Sali berishes vetem dy vende i kane ngelur qe nuk eshte Non Grata, Tufina dhe Sharra . Te shkoje sa me shpejte atje se do ja zene vendin familjaret e tij dhe do ngelet rrugeve do ta hane qente.

  1. rufina e sharra ose ndonje varreze fshati,nga edhe je,te prete edhe ty.ndryshimi i vetem eshte se ti do vdesesh si mi halesh.

 4. Ju palo njerez qe gezoni per non gata-t e Berishes,nuk ju shqeteson aspak padrejtesia,tallja,poshterimi qe i behet ketij populli nga te huajt qe kane ne dore fatet tona?
  Besoj e kuptoni qe nuk behet me fjale qe ky vend ka sovranitet,duhet ta kuptoni qe nuk behet fjale se thjesht po mbrojme Berishen,sepse ne fakt po mbrojme veten.
  Edhe ju ndyresira te mavijosura e kuptoni qe krimi,korrupsioni dhe te gjitha te keqijat po ndodhin sot e gjithe diten,ashiqare dhe ne menyren me te keqe,bejne edhe si cuba,dhe perendimoret nuk shohin,por i tremberka Saliu?!!!
  Te pakten te thone cope:
  Jeni nje vend qe sju pjerdh njeri,ne luajme me ju si na do b…,dhe rrini sus se ju kemi ne dore.
  Kot sa lodhemi e harxhojme parate tona per palo zgjedhje,se dihet qe do caktojne ata xhandarin e radhes dhe kaq e pat.Kush tha qe skllavopronaria eshte hequr?Ejani ne shqipri se e gjeni te shtruar kembekryq.
  Fati yne i keq qe qelluam ne kte vend absurdesh,me te bukurin nga zoti,dhe te shnderruar ne me te keqin nga djalli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.