• |
ide | kryesore

Kryebashkiaku Dritan Leli largohet nga SPAK pas 1 ore, çfarë iu tha gazetarëve

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli, ka qëndruar për një orë në Prokurorinë e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit.


Leli u paraqit sot në SPAK, pas një kallëzimi të bërë nga Kontrolli i Lartë i Shtetit.


Jashtë dyerve të SPAK, kryebashkiaku Leli nuk ka pranuar të japë asnjë detaj, duke thënë se “Pyesni SPAK për më shumë informacione”. 


2 Comments

  1. NE piesim edhe Udheheqjen,. or bashibozuk mikroborgjez!
    Dhe mos e ver ne dishim fjallen e partise, sepse je c135pallur Armik i Popullit!

    Rrofte binomi Parti-Patronazhist!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.