• |
ide | kryesore

Takimi larg syrit të mediave, Ilir Meta i tregon Bajram Begajt presidencën (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Presidenca ka publikuar pamjet e takimit mes kreut të ri të shtetit Bajram Begaj me ish presidentin Ilir Meta.

Para nisjes së ceremonisë zyrtare për dorëzimin e detyrës, Begaj është pritur nga Meta në hyrje të presidencës.

Më pas ky i fundit i ka treguar disa nga ambientet e institucionit që Begaj do të drejtojë për 5 vitet e ardhshme.

Ata kanë shtrënguar disa herë duart mjaft përzemërsisht ndërsa janë parë duke diskutuar me njëri tjetrin.

 


4 Comments

  1. në mars 2021 zbuloi dokumentet që provojnë ekzistencën e një lumi miliardash të serbëve të nisura nga parajsat fiskale dhe të mbërritura në Tiranë.

    Miliardat në cash janë menaxhuar nga Argita Berisha dhe nga ortakja e saj, Flutura Kola, nga dhëndri i kryeministrit Jamarbër Malltezi dhe nga Erion Isufi, kunati i Lulzim Bashës. Investigimi tregon që një pjesë e atyre lekëve të Lazareviçit kanë përfunduar në xhepat e Jamarbër Malltezit dhe Argita Berishës

    1. Historikisht qe nga 1941shi e Miladin Popovici qe beri partine PKSH, PPSH dhe PSSH qe kemi sote , komunistet si ato ua hedhin te tjereve ato qe bejne vete. Po SY NUK KENI TE SHIKONI KUSH RI ME VUCICIN E BEN JUGOSLLAVINE E RE per TI THIRRUR MENDIES KUSH ESHTE SHERBETORI I SERBEVE?!

  2. Sot ndriste me fustanin e Kuq Madame Linda Dukeshe si madamat e Parisit te shtepine te kuqe E pasur dhe me balluke qe nuk eshte pare ndonjehere!!Tani po e kuptoj pse e quajne MADAME🤮🤮🤮

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *