• |
ide | kryesore

VIDEO/ U arrestua për korrupsion, del para GJKKO gjyqtarja e Elbasanit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Mbërriti këtë të diel në Gjykatën e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit gjyqtarja e Elbasanit, Zamira Vyshka.


Gjyqtarja ka qenë e shoqëruar nga policia në sallën e GJKKO ku do të njihet me masën e sigurisë.


Ajo u arrestua pak ditë më parë nën akuzën e korrupsionit, pasi dyshohet se kishte marrë 400 mijë lekë të reja për të lehtësuar masën e sigurisë për shtetasin Zhuliano Musai, i akuzuar për plagosje.

Në pranga ra edhe një avokat që luante rolin e sekserit. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.