• |
ide | kryesore

Sherr në Pogradec: 33-vjeçari dhunon bashkëshorten, ndërhyn kunati

-Instant, Lajme

Një person është vënë në pranga dhe për një tjetër kanë nisur hetimet pas një incidenti të dhunshëm në Pogradec.


Bëhet e ditur se në pranga është vënë 33-vjeçari D. A., i cili ka dhunuar fizikisht bashkëshorten. Më pas, pjesë e sherrit është bërë edhe kunati i tij, i cili në mbrojtje të së motrës e ka goditur me sende të forta 33-vjeçarin.


Ky i fundit është proceduar penalisht.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.