• |
ide | kryesore

Batuta e fundit/ Nard Ndoka tallet me koncertin e Ramës për negociatat

-Instant, Arkiva, Pikante
nard-ndoka.jpg

Në kuadër të hapjes së negociatave me Bashkimin Evropian dhe 100-vjetorit të marrëdhënieve me SHBA, në 28 korrik do të mbahet një koncert në sheshin “Skënderbej”.


Prej disa ditësh, kryeministri Edi Rama po ndan në profilin e tij në “Facebook” emrat e këngëtarëve të njohur shqiptarë që do të marrin pjesë në koncertin e planifikuar.


Në postimin e fundit të shefit të qeverisë, teksa njoftonte emrin e një tjetër artisti që do të performojë në 28 korrik, ra në sy komenti i Nard Ndokës. Me ironi, ai pyet Ramën: “Lulin do e marrësh me këndu himnin?”


4 Comments

  1. Përfytyroni për një moment të dëgjoni të kënduar nga Nard Ndoka hymnin kombëtar shoqëruar me çifteli nga Frrok Çupi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.