• |
ide | kryesore

Bënin manovra me motora uji duke rrezikuar pushuesit, gjobiten dy persona në Sarandë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dy persona janë gjobitur nga policia në Sarandë, pasi rrezikuan jetën e pushesve duke bërë manovra të rrezikshme me motor uji. Dy pronarët e motorave të ujit, G. Zh., 35 vjeç dhe A. H., 45 vjeç, të dy banues në Sarandë, u gjobitën me nga 10.000 lekë të rinj secili. Gjithashtu u bë bllokimi i mjeteve lundruese me të cilët G. Zh. dhe A. H. kryen manovra të rrezikshme pranë bregdetit. Po ashtu, u bllokua një tjetër mjet lundrues, në pronësi të shtetasit A. H., për mungesë dokumentacioni.
1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.