• |
ide | kryesore

Begaj e bën takimin e parë si President me Yuri Kim

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj është takuar ditën e sotme me ambasadoren e SHBA-ve, Yuri Kim. Ai shkruan në Twitter se Takimi i parë si President me Ambasadoren Yuri Kim hap rrugën drejt angazhimit të mëtejshëm në zhvillimin e miqësisë mes dy vendeve. Yuri Kim: Partneriteti i SHBA-ve dhe Shqipërisë është më i vlefshëm në forcimin e demokracisë dhe prosperitetit. Takimi i parë si President me Ambasadoren e SHBA-ve Yuri Kim hap rrugën drejt angazhimit të mëtejshëm në zhvillimin e miqësisë mes dy vendeve.
13 Comments

  1. Ngerdheshjen keta amerikanet e kane te veten. Po ti shikosh qe nga presidenti e deri zyrtari ulet njesoj duken. Fake people

 1. Ngerdheshjen keta amerikanet e kane te veten. Po ti shikosh qe nga presidenti e deri zyrtari ulet njesoj duken. Fake people

 2. Yurithi Kim…..Bre a k’tu qenka eah!!??
  Na mori madhi me t’pa fytyren tande kareane!
  Hahaha…..
  Urime loqe president,kujdes gjuhen se te te hollohet.Sepse ke dy persona qe duhet tu’a lepijsh,Edvin Pusht shkerdhRama dhe Yurithi Kimpithi…Hahahah…..

 3. Presidenti i raporton (spiunon) tek ambasadorja dhe duket krenar që spiunimin e bën në fillim tek pastaj tek ambasadat e tjera.
  Hajde shtetarë leshi, dordolecë dhe të pështirë . Na turpëruan komunistët butak që gjunjëzohen në atë formë për atë mut pushtet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.