• |
ide | kryesore

LAJM I FUNDIT/ Gjendet një grua e pajetë në Ishull Shëngjin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Lezhës njoftoi se rreth orës 20:25, në Ishull Shëngjin, në kanalin e Hidrovorit, është gjetur pa shenja jete shtetasja L.R. 73 vjeçe, banuese në Ishull Shëngjin.


Trupi i saj është dërguar në morgun e Spitalit Rajonal Lezhë për ekzaminime të mëtejshme mjeko ligjore, ku nga këqyrja paraprake, nuk janë konstatuar shenja dhune.


Për këtë shtetase, ditën e sotme, është paraqitur në Komisariatin e Policisë Lezhë shtetasi D.C. (djali i saj) për të bërë kallëzim për largimin nga banesa dhe humbjen e kontakteve me të.

Dushohet se gruaja mund te jete rrezuar ne kanal dhe te jete mbytur. Policia thotë se grupi hetimor vazhdon hetimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.