• |
ide | kryesore

Zhduket 16-vjeçarja në Tiranë, policia vihet në lëvizje

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Babai i një 16-vjeçarje ka bërë një kallëzim në policinë e Tiranës për zhdukjen e vajzës së tij.  Mësohet se vajza është larguar nga banesa ditën e djeshme, ndërsa policia po punon për gjetjen e saj. “Më datë 26.07.2022, shtetasi I. K., 53 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer, vajza e tij, shtetasja E. K., 16 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj.” – njofton policia. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.