• |
ide | kryesore

FOTO/ Nuk kishte ndodhur më parë, Presidenti shkon në koncertin e qeverisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Për herë të parë një President i Republikës të shkojë në një festë të qeverisë.


Edhe kur kryeministër ishte Sali Berisha dhe ende nuk i kishte prishur marrëdhëniet me Topin apo kur kryetar shteti ishte Nishani, kjo nuk ndodhi.


Por presidenti i ri, Bajram Begaj u shfaq i qeshur krahas kryeministrit Rama, kabinetit qeveritar dhe ambasadorëve të huaj gjatë manifestimit që u zhvillua në sheshin “Skënderbej”.

Siç shihet nga fotot, Begaj është i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Armanda Begaj. Në një moment tjetër, ai shihet nën shoqërinë e kryeministrit Edi Rama dhe ambasadores amerikane Yuri Kim. ©LAPSI.al


23 Comments

    1. “Cecenet” ju i keni rrujt dhe i rruni karin. Ju po shkerdheni robt e veten tuaj o LgBT njerez qe i lepini bythen nje robqiri qe ju ka fut doren ne xhep e karin ne fyt. Ju “qifortsa” lgbt patronazhiste dhe grate jua shkerdhejne komshinjte se jeni non stop ne pune ne mbrojtje te skizofrenit.

 1. Ca te bejm do bejm qef edhe per nja 14 vjet akoma.
  Pak jan po ca te bejm.
  Ti ku do jesh pas 14 vjetve o PeDerast?
  Sa vjec do jesh ne 2036?
  Mos u merzit, i ka jeta keto.

 2. Thone qe ne ministrine e mbrojtjes gëlon korrupsioni pa frena. Dhe ky tipi qe u be president eshte nje nder me hajdutet. Te pakten keshtu tregojne ata qe ka pas prane.

 3. PUNETORET QE PUNOJNE PER MADAMEN I KA RROTULL U KA DHENE PUSHIM PER DY ORE!!!! TAMAM FYTYRE MADAME PTYYYY thotë:

  Me e bukura si gjithmone MADAME LINDA KA HEQUR FUSTANIN E KUQ DHE KA VESHUR FUSTAN TE ZI !!!!

 4. Kimetja se ka problem te rri ne nje turme te nxjerre me sms.
  Po leje ca ben presidenti i karit por merruni pse harxhojn leket, dritat ne nje kohe krize, per show per propagande.
  Ato leke mund te shkonin te pensionistet qe u genjyen me i 3000

 5. Eshte popull qe se rruan trapin! Edhe sikur mos te kete breke ne bythe, del e feston tallava. Me pak fjale, RACE MUTI e perzier me mbetje OTOMANE.

  God Save the Queen

 6. Po Lapsi
  Presidentet mund te marrin pjese ne protestat e opozites (si Nishani) apo dhe te organizojne ndonje vete (si Meta), po nuk u lejohet te shkojne ne koncerte (qe ju i quni te qeverise)

 7. Pse cuditeni?Presidenti i ri eshte antar i qeverise se vjeter,por nga qe qesh shume (me vend,e pa vend),e kane akomoduar ne Presidence,se ka edhe me shume hapsira!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.