• |
ide | kryesore

FOTOLAJM/ Përqafimi Rama – Balla bëhet viral

-Instant, Arkiva, Pikante

Është bërë virale një foto e kryeministrit Edi Rama dhe kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla.


Të dy bashkë janë përqafuar si kurrë më parë në koncertin e sheshit Skënderbej.


Fotoja ka marrë mjaft vëmendje dhe komentet pikante kane qenë te shumta. ©LAPSI.al


12 Comments

  1. dy homo perqafohen ne paraden e tyre!foto sh e bukur Me roze veshur Rama eshte gruaja kurse ai tjetri burri !Foto e mrekullushme hahaha

  2. Qysh i vogel kur qafoi shokun Enver me ne fund e gjeti zjarrmin e dikurshem te shoku Edvin. Dava maskarenjsh te shemtuar politik.

  3. Taon se ka zene gjumi nga gezimi. 28 korrikun e ka shenuar ne kalendar. Edit i mungon kollarja me ngjyrat e ylberit dhe do ja merte ne kthese Xheni Karajt, Kristi Pinderit dhe Zogut te TR.

  4. gamorin surrelit me krricin e librazhdit te cdhjere por te perveluar, me doren ne qafe dhe gishtin ne byce

  5. “Hiroshima mon amur” ka qene titulli i nje filmi shume vjet me pare! Kuptohet nuk i referohej raportit burre burre, por dashurise se vertete njerzore!

  6. O babi sa me ka mare malli. Mos qaj o bire.O i mjeri une sa femij paskam une.Vjedhin ,vjedhin femijte e mi,por te pakten ushqehen vete.12 cupa kam vetem ne qeveri.Roj dhe jetoj si sulltan i vertete,ja kaloj edhe atij indjanit qe ka 100 gra.Sdi ca geni kam se vajzat i kam kurva, djemte i kam gey.Kete e kam pederast.Edhe grate qe divorcoj ,burat jua zgjedh vete,sa perversa aq dhe gey,ashtu sic jam vete

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.