• |
ide | kryesore

I vendoset tritoli një servisi automjetesh në afërsi të Liqenit të Thatë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një incident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në afërsi të Liqenit të Thatë. Bëhet e ditur se në orën 04:35, në një servis automjetesh, në pronësi të shtetasit R. P., është vendosur një sasi e vogël lënde plasëse. Për pasojë  ka vetëm dëme materiale.


Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.