• |
ide | kryesore

Aksident në Lezhë-Milot, Benzi humb kontrollin dhe përplaset me barrierat mbrojtëse

-Instant, Lajme, Të fundit

Aksident në autostradën Lezhë-Milot.


Ngjarja ndodhi pak minuta më parë. Një ‘Mercedez Benz’ ka humbur kontrollin dhe është përplasur me barrierat mbrojtëse.


Për pasojë ka vetëm dëme materiale.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.