• |
ide | kryesore

Rama feston çeljen e negociatave në shesh/ Berisha: Anti-miting me nëpunës shteti

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
berisha

Nga dalja për mediat prej selisë së Parlamentit ku kritikoi Kuvendin se i ka bllokuar fjalën deputetëve opozitarë pasi nuk dua të dëgjojnë zëra kritikë lidhur me ndryshimet në qeveri, Sali Berisha komentoi edhe festimet që janë parashikuar të zhvillohen sot në Tiranë për çeljen zyrtare të negociatave me BE-në.


“Ky është një anti-miting, por unë do ta festoj me shqiptarëve të vërtetë dhe jo me nëpunës të paguar që vijnë aty për ruajtur kafshatën e gojës dhe vendin e punës”, tha Berisha.


Më tej ai shtoi se nuk do të vijojë të ndjekë nga salla punimet e Kuvendit pasi do të udhëtonte drejt Mirditës për një takim me mbështetësit.

“Unë ju falënderoj se po nisem për në Mirditë do festoj me mirditorët 100 vjetorin e lidhjes së marrëdhënieve diplomatike me SHBA-të”, zbuloi ish-kryeministri.


33 Comments

 1. Mben pershtypje qe vetem berisha flet kot palidhje dhe shan ramen ka ngel pa pun. A thu se po e degjon njeri kte plak

   1. I paemër silli vllajt nje sufllaqe vegjetariane me te gjitha salcat, nje uje me gaz dhe nje nje pakete Dunhill. Mos vono plz se skam cigare.

   2. Ma bej dhe mua nje sufllaqe mish patate xaxiq me shume keqap mustard, te dhashe 10 mij me kthe kururin ne rregull se ma ke dhen gabim

 2. rama do festoje po ti o mortje ben mire te zhdukesh nga shqiperia njehere e mire qe dhe ne te festojme tamam per celjen e negociatave me be

  1. Do zhduket trap,prit e do e shohesh,”festo” sot dhe mbaje mend se do zhduket ai dhe krejt populli,qe te rrini vetem ju shushunja.
   Ne shtator vazhdon avazi,duro dhe pak!

  1. Ke fut ndonje gje ne xhep nga inceneratoret,apo po eshte ne rregull partia jeni edhe ju?
   Nuk shoh çka per te festuar,100 vjetor?nuk me del llogaria,po vitet e komunizmit,edhe ato futen ne kte 100 vjetor?
   Apo nuk keni tru ju,harrova,ju vetem dini te lepini,dhe👏
   Festoni varferimin,largimin,poshterimin e njerezve,festoni diktaturen o vemje.

  1. Demagogjia vazhdon njesoj po harron se nuk i pjerdh kush,vete genjejne,vete genjehen dhe jane ne ekstaze false si ne çdo aspekt tjeter.
   P.s
   Si do ia beni me inceneratoret,e keni menduar?Qesh mire kush qesh i fundit,tik-tak,tik-tak

 3. Ne mos je i njejti patronazhist me nick name te ndryshme, por dhe nese jeni disa, nje keshille : mos ja lepini sumen kaq shume Xonit se sdo keni oreks per sufllaqen e radhes😂😂🤮🤮.

 4. Ci ka keto fjale ky Berisha vetem pallavra flet o non grataaaa,po sfestoi me popullin Rama per arritjet e tij me ke do festoje…
  Ik o Berish se vetem kot flet ti

 5. Ci ka keto fjale ky Berisha vetem kot flet o non grataaaa,po sfestoi me popullin Rama per arritjet e tij me ke do festoje…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.