• |
ide | kryesore

Covid-19 në vend/ 1084 raste të reja dhe tre humbje jete

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
koronavirusi

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat në lidhje me situatën e Covid-19 në vend.


Në 24 orët e fundit janë kryer 2413 testime, prej të colave kanë rezultuar pozitivë 1084 qytetarë.


Ministria njofton gjithashtu se tre qytetarë kanë humbur jetën si pasojë e virusit, ndërsa 1527 persona janë shëruar në 24 orët e fundit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.