• |
ide | kryesore

Zgjedhjet më 1 tetor, miratohen kandidaturat për kreun e ri të FRPD (EMRAT)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
primaret

Miratohen kandidaturat për lidershipin e ri të Forumit Rinor të Partisë Demokratike.


Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në FRPD shpall hapjen e fushatës zgjedhore nga 1 gushti deri në 30 shtator. Dita e Zgjedhjeve do të jetë data 1 tetor 2022.


Janë 6 emrat e përzgjedhur, 2 vajza dhe 4 djem.


3 Comments

 1. Po le të mbrohet vetë Meta, ta mbrojnë ata sugurimsat dhe xhelatët që dekoroi.

  E ka shumë të thjeshtë: Të marrë e të publikojë dosjen, po është i pastër, dhe çështja mbyllet.

  Pse duhet të dalin viktimat e krimeve të komunizmit e të mbrojnë xhelatët ?!

  Gjithë jetën do ti përdorë Sigurimi dhe komunistët këta ?!

  Përdorimi i dosjeve të Sigurimit sot ,është arsyeja më e madhe pse ato duhet të hapen e të publikohen për të gjithë .Lajm bombe o gazekaret e lapsit

 2. Pronat ore pronat.

  Nuk komentohet per te romantizuar ceshtjen sic ja u ka shplare mendjen media e politizuar.

 3. Ceshtja e pronave eshte themeli, dhe eshte arsyeja mbas se ciles fshehin bemat nga evropianet e sorosit tek trushplaret shqiptar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.